Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Przekopiowany wątek z tamtego forum.
Hawiland do tej pory nie miał ustalonej jednej z ważniejszych kwestii - klimatu. Wiemy tylko tyle, że w stanie Yakurena jest zimniej niż w całym Hawilandzie (różnica w stosunku o innych stanów o nawet 10 stopni), a poza tym nie wiemy nic.

Wiemy także że jest kilka parków narodowych, ale nie mamy ustalonej ich pełnej listy, wiemy że są to między innymi Sertański PN, Schluchecki PN (tereny Icecoldano), Ruoragski PN, Dański PN, i Postański PN, chociaż pare mogłem ominąć, przez co musimy to też uporządkować i opisać te parki, no bo w końcu co się tam znajduje? Swego czasu mieliśmy na starym forum również wątek o zwierzętach Hawilandzkich - tutaj ustaliliśmy że mieliśmy własną rase psa (Hawilandzki szpic pasterski), a nawet mieliśmy opisaną naturę Hawilandu, chociaż to trzeba od nowa opisać bo nic się nie zachowało. Krajobraz jest jedyną kwestią która była ustalona, jednak tutaj jak w przypadku natury - musimy od nowa wszystko opisać, i utworzyć pasy krajobrazowe, gdyż stare forum się nie zachowało.
Ustalone do tej pory:
umiarkowany klimat ciepły przejściowy, w stanie Yakurena umiarkowany chłodny przejściowy

W trakcie ustalania:
parki narodowe i zmiana nazwy Dańskiego.
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Voloslav von der Hov Stempel
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2024, 17:15
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Voloslav von der Hov »

Tadeusz Henrykowski pisze: 23 sty 2024, 17:28 Przekopiowany wątek z tamtego forum.
Hawiland do tej pory nie miał ustalonej jednej z ważniejszych kwestii - klimatu. Wiemy tylko tyle, że w stanie Yakurena jest zimniej niż w całym Hawilandzie (różnica w stosunku o innych stanów o nawet 10 stopni), a poza tym nie wiemy nic.

Wiemy także że jest kilka parków narodowych, ale nie mamy ustalonej ich pełnej listy, wiemy że są to między innymi Sertański PN, Schluchecki PN (tereny Icecoldano), Ruoragski PN, Dański PN, i Postański PN, chociaż pare mogłem ominąć, przez co musimy to też uporządkować i opisać te parki, no bo w końcu co się tam znajduje? Swego czasu mieliśmy na starym forum również wątek o zwierzętach Hawilandzkich - tutaj ustaliliśmy że mieliśmy własną rase psa (Hawilandzki szpic pasterski), a nawet mieliśmy opisaną naturę Hawilandu, chociaż to trzeba od nowa opisać bo nic się nie zachowało. Krajobraz jest jedyną kwestią która była ustalona, jednak tutaj jak w przypadku natury - musimy od nowa wszystko opisać, i utworzyć pasy krajobrazowe, gdyż stare forum się nie zachowało.
Ustalone do tej pory:
umiarkowany klimat ciepły przejściowy, w stanie Yakurena umiarkowany chłodny przejściowy

W trakcie ustalania:
parki narodowe i zmiana nazwy Dańskiego.
Czyli co, zmieniamy Dański PN na Park Narodowy Dane? I skracamy listę?
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Voloslav von der Hov pisze: 24 sty 2024, 15:54 Czyli co, zmieniamy Dański PN na Park Narodowy Dane? I skracamy listę?
No ja myślę że to dobry pomysł, więc możemy go wdrożyć, tylko Bolesław musi swój pomysł zatwierdzić, teraz jako Król xD
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Tadeusz Henrykowski pisze: 24 sty 2024, 17:08
Voloslav von der Hov pisze: 24 sty 2024, 15:54 Czyli co, zmieniamy Dański PN na Park Narodowy Dane? I skracamy listę?
No ja myślę że to dobry pomysł, więc możemy go wdrożyć, tylko Bolesław musi swój pomysł zatwierdzić, teraz jako Król xD
Zatwierdzam, idziemy dalej?
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Bolesław Lwie Serce pisze: 24 sty 2024, 19:43
Tadeusz Henrykowski pisze: 24 sty 2024, 17:08
Voloslav von der Hov pisze: 24 sty 2024, 15:54 Czyli co, zmieniamy Dański PN na Park Narodowy Dane? I skracamy listę?
No ja myślę że to dobry pomysł, więc możemy go wdrożyć, tylko Bolesław musi swój pomysł zatwierdzić, teraz jako Król xD
Zatwierdzam, idziemy dalej?
Dobra, to teraz rasa psa... no i tutaj przerwiemy, dopóki nie znajdę gdzieś opisu, na weekendzie gdzieś opublikuje jak znajde :)
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Hawilandzki szpic pasterski - rasa psów zamieszkująca Hawiland, będąca psem pasterskim. Najczęściej występuje w kolorze szarym i rudo-brązowym.

To jest dosłownie jedyne co znalazłem, dlatego trzeba to uzupełnić, najlepiej realowym odpowiednikiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Islandzki_szpic_pasterski
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Halo, ktoś coś?
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Myślę, że nie powinniśmy się tym zajmować teraz, a lepiej stworzyć do tego osobny wątek, gdzie będziemy uporządkowywać zwierzęta, a teraz przejdźmy lepiej do natury XD
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Bolesław Lwie Serce pisze: 06 lut 2024, 9:10 Myślę, że nie powinniśmy się tym zajmować teraz, a lepiej stworzyć do tego osobny wątek, gdzie będziemy uporządkowywać zwierzęta, a teraz przejdźmy lepiej do natury XD
A czemu tak? Przecież to będzie zwykłe przedłużanie tematu opisywania zwierząt lol
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Natura, Parki, Krajobraz i Klimat Hawilandu - wątek

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Tadeusz Henrykowski pisze: 06 lut 2024, 12:18
Bolesław Lwie Serce pisze: 06 lut 2024, 9:10 Myślę, że nie powinniśmy się tym zajmować teraz, a lepiej stworzyć do tego osobny wątek, gdzie będziemy uporządkowywać zwierzęta, a teraz przejdźmy lepiej do natury XD
A czemu tak? Przecież to będzie zwykłe przedłużanie tematu opisywania zwierząt lol
Lepiej zająć się sprawami ważniejszymi, a potem opisywać szczegółowo: takie jest moje zdanie.
II Król Hawilandu :D
Obrazek
ODPOWIEDZ