Przemówienie - Kryzys aktywnościowy

Ogłoszenia Króla Hawilandu oraz rozporządzenia/dekrety.

Moderator: Król

Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Przemówienie - Kryzys aktywnościowy

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Szanowni Rodacy,
z racji iż aktualnie aktywność w Hawilandzie spadła do 0, postanawiam chwilowo odejść z tronu Hawilandzkiego, ale nie martwcie się, to zwykły urlop, nie abdykacja. Swoje funkcje chwilowo przyznaję @Tadeusz Henrykowski, mam nadzieję że Król-Senior udźwignie ten ciężar w tej sytuacji i poprawi moją znikomą niestety działalność Królewską.

Dziękuje za wysłuchanie,
JKM Bolesław Lwie Serce
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden Stempel
Posty: 43
Rejestracja: 03 mar 2024, 12:18
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Has thanked: 10 times
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Przemówienie - Kryzys aktywnościowy

Post autor: Friedrich von Baden »

Nie chciałbym aby moje słowa zostały odebrane jak jakiś atak, albo jako coś niestosownego. Mówię to od serca i z troską.
Ale czy nie lepiej by było dla państwa, jak Hawiland przeniósł się np. na forum Bastionu Pollinu. Wspólne forum, łatwiejsza obsługa, mniejsze koszty utrzymania, domeny, hostingu itd. Zauważyłem po pierwsze, że ludność Hawilandu jest aktywna również na innych forach, przez co aktywność jest ostatnio lekko rozproszona. A jak na tak niewielkie raczej mikropaństwo to może lepiej byłoby działać na takim bastionie.
Poza tym póki co widać na tym forum nie ma jeszcze za wielkiej aktywności, dlatego łatwo byłoby też przenieść najważniejsze dla państwa posty i wątki. Myślę, że byłoby to ciekawe rozwiązanie i z pewnością godne, warte uwagi, oraz rozważenia.
/-/ Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Przemówienie - Kryzys aktywnościowy

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Bolesław Lwie Serce pisze: 20 mar 2024, 10:33 Szanowni Rodacy,
z racji iż aktualnie aktywność w Hawilandzie spadła do 0, postanawiam chwilowo odejść z tronu Hawilandzkiego, ale nie martwcie się, to zwykły urlop, nie abdykacja. Swoje funkcje chwilowo przyznaję @Tadeusz Henrykowski, mam nadzieję że Król-Senior udźwignie ten ciężar w tej sytuacji i poprawi moją znikomą niestety działalność Królewską.

Dziękuje za wysłuchanie,
JKM Bolesław Lwie Serce
Dziękuję za powierzenie tej funkcji, i postaram się zrobić co najlepsze, i co uczyniałem w trakcie moich rządów.
Friedrich von Baden pisze: 20 mar 2024, 12:03 Nie chciałbym aby moje słowa zostały odebrane jak jakiś atak, albo jako coś niestosownego. Mówię to od serca i z troską.
Ale czy nie lepiej by było dla państwa, jak Hawiland przeniósł się np. na forum Bastionu Pollinu. Wspólne forum, łatwiejsza obsługa, mniejsze koszty utrzymania, domeny, hostingu itd. Zauważyłem po pierwsze, że ludność Hawilandu jest aktywna również na innych forach, przez co aktywność jest ostatnio lekko rozproszona. A jak na tak niewielkie raczej mikropaństwo to może lepiej byłoby działać na takim bastionie.
Poza tym póki co widać na tym forum nie ma jeszcze za wielkiej aktywności, dlatego łatwo byłoby też przenieść najważniejsze dla państwa posty i wątki. Myślę, że byłoby to ciekawe rozwiązanie i z pewnością godne, warte uwagi, oraz rozważenia.
W przyszłości jeśli nasze akcje promocyjne, które wkrótce rozpoczniemy z IPKH się nie powiodą, rozpoczniemy nad tym myśleć, ale w tej chwili raczej musimy zmotywować naszych obywateli do działania, i wznowić różnorakie dyskusje aby coś się działo.
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ