Hawilandzka Muzyka

Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Hawilandzka Muzyka

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

W tamtym roku w Rusowii odbywał się konkurs muzyczny, zgłosiłem tam Hawiland, który był w topce wygranych, ale nie wiemy jakie są finałowe wyniki, więc szkoda. Ale przy tamtej okazji pomyślałem sobie, żeby spisywać jakieś piosenki Hawilandzkie. No i jakie to mogą być? Większość szant morskich wpasowuje się w morskie klimaty Hawilandu i wysp Ruorag, więc tutaj napewno to zaliczamy, zaliczyłbym też tutaj piosenki słowiańskie, islandzkie i ogólnie muzyke folkową. Jakieś propozycje? Może jakieś radio Hawilandzkie nawet?
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Hawilandzka Muzyka

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Tadeusz Henrykowski pisze: 25 sty 2024, 20:40 W tamtym roku w Rusowii odbywał się konkurs muzyczny, zgłosiłem tam Hawiland, który był w topce wygranych, ale nie wiemy jakie są finałowe wyniki, więc szkoda. Ale przy tamtej okazji pomyślałem sobie, żeby spisywać jakieś piosenki Hawilandzkie. No i jakie to mogą być? Większość szant morskich wpasowuje się w morskie klimaty Hawilandu i wysp Ruorag, więc tutaj napewno to zaliczamy, zaliczyłbym też tutaj piosenki słowiańskie, islandzkie i ogólnie muzyke folkową. Jakieś propozycje? Może jakieś radio Hawilandzkie nawet?
Jak słowiańskie, to napewno to:
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Hawilandzka Muzyka

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Bolesław Lwie Serce pisze: 25 sty 2024, 21:39
Tadeusz Henrykowski pisze: 25 sty 2024, 20:40 W tamtym roku w Rusowii odbywał się konkurs muzyczny, zgłosiłem tam Hawiland, który był w topce wygranych, ale nie wiemy jakie są finałowe wyniki, więc szkoda. Ale przy tamtej okazji pomyślałem sobie, żeby spisywać jakieś piosenki Hawilandzkie. No i jakie to mogą być? Większość szant morskich wpasowuje się w morskie klimaty Hawilandu i wysp Ruorag, więc tutaj napewno to zaliczamy, zaliczyłbym też tutaj piosenki słowiańskie, islandzkie i ogólnie muzyke folkową. Jakieś propozycje? Może jakieś radio Hawilandzkie nawet?
Jak słowiańskie, to napewno to:
W sumie nie pomyślałem o tym w tym sensie, ale teraz do głowy przyszło mi dużo pomysłów, czekam na więcej propozycji, ja też jakieś dam XD
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Hawilandzka Muzyka

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Tadeusz Henrykowski pisze: 25 sty 2024, 22:21
Bolesław Lwie Serce pisze: 25 sty 2024, 21:39
Tadeusz Henrykowski pisze: 25 sty 2024, 20:40 W tamtym roku w Rusowii odbywał się konkurs muzyczny, zgłosiłem tam Hawiland, który był w topce wygranych, ale nie wiemy jakie są finałowe wyniki, więc szkoda. Ale przy tamtej okazji pomyślałem sobie, żeby spisywać jakieś piosenki Hawilandzkie. No i jakie to mogą być? Większość szant morskich wpasowuje się w morskie klimaty Hawilandu i wysp Ruorag, więc tutaj napewno to zaliczamy, zaliczyłbym też tutaj piosenki słowiańskie, islandzkie i ogólnie muzyke folkową. Jakieś propozycje? Może jakieś radio Hawilandzkie nawet?
Jak słowiańskie, to napewno to:
W sumie nie pomyślałem o tym w tym sensie, ale teraz do głowy przyszło mi dużo pomysłów, czekam na więcej propozycji, ja też jakieś dam XD
No to proszę:


II Król Hawilandu :D
Obrazek
ODPOWIEDZ