Zdrastwujtie!

Ogłoszenia Króla Hawilandu oraz rozporządzenia/dekrety.

Moderator: Król

Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Zdrastwujtie!

Post autor: Robert Drenin »

Zdrastwujtie!
Nie ukrywam, że taka trochę ironia losu, że najpierw ZKRR opuściło forum II FN, a następnie po pół roku zrobiło to Hawiland. Jednakże na pewno na tej płaszczyźnie życzę tutaj szczęścia i pomyślności Hawilandowi (mówiąc też tak prywatnie, to mogę powiedzieć, że nam osobiście też było dobrze na forum II FN, aczkolwiek skłamałbym mówiąc, że żałujemy decyzji opuszczenia forum II FN).

A poza tym, liczę że Hawilandowi uda się podpiąć pod nowiny stempla (nie ukrywam, że to bardzo pomocna funkcja jest, aby śledzić najnowsze doniesienia z mikroświata i danych forów :) ).
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Anszlus Stempel
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2024, 21:05
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Anszlus »

Ja również, życzę samych sukcesów. W razie potrzeby, służę pomocą , w miarę możliwości. Co do systemów stempel/Nowiny/ism, jest to kwestia czasu, tak więc nie ma co się martwić.
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Robert Drenin pisze: 23 sty 2024, 22:06 Zdrastwujtie!
Nie ukrywam, że taka trochę ironia losu, że najpierw ZKRR opuściło forum II FN, a następnie po pół roku zrobiło to Hawiland. Jednakże na pewno na tej płaszczyźnie życzę tutaj szczęścia i pomyślności Hawilandowi (mówiąc też tak prywatnie, to mogę powiedzieć, że nam osobiście też było dobrze na forum II FN, aczkolwiek skłamałbym mówiąc, że żałujemy decyzji opuszczenia forum II FN).

A poza tym, liczę że Hawilandowi uda się podpiąć pod nowiny stempla (nie ukrywam, że to bardzo pomocna funkcja jest, aby śledzić najnowsze doniesienia z mikroświata i danych forów :) ).
Też mówiąc prywatnie, to forum II FN było spoko, jednak trzeba coś zmieniać, iść naprzód, mamy też małe plany na teraz, których wcześniej nie mogliśmy realizować, i dziękujemy za życzenia :)

Co do Stempla, to mamy już skrypty Nowin i ISM, więc wkrótce chyba wszystko będzie. No i ze swojej strony również życzę szczęścia ZKRR w dalszym funkcjonowaniu! :D
Anszlus pisze: 23 sty 2024, 22:28 Ja również, życzę samych sukcesów. W razie potrzeby, służę pomocą , w miarę możliwości. Co do systemów stempel/Nowiny/ism, jest to kwestia czasu, tak więc nie ma co się martwić.
Również dziękuje za życzenia, i też mam nadzieję i sądze że to właśnie kwestia czasu :D
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Helwetyk »

Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 22:50 Co do Stempla, to mamy już skrypty Nowin i ISM, więc wkrótce chyba wszystko będzie.
Podpięte, po północy przekonamy się, czy skutecznie. Czekam jeszcze na wątek weryfikacyjny w Stemplu, sugeruję dołączenie do Międzynarodowej Unii Komunikacyjnej oraz czekam na informację w przedmiocie powrotu do Międzynarodowego Banku Pollinu. ;)
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Anszlus Stempel
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2024, 21:05
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Anszlus »

Helwetyk pisze: 23 sty 2024, 23:18
Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 22:50 Co do Stempla, to mamy już skrypty Nowin i ISM, więc wkrótce chyba wszystko będzie.
Podpięte, po północy przekonamy się, czy skutecznie. Czekam jeszcze na wątek weryfikacyjny w Stemplu, sugeruję dołączenie do Międzynarodowej Unii Komunikacyjnej oraz czekam na informację w przedmiocie powrotu do Międzynarodowego Banku Pollinu. ;)
Najwyżej wrócimy do metody liczenia ręcznie, wtedy posty się będą zgadzać. :P
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Robert Drenin »

Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 22:50 Co do Stempla, to mamy już skrypty Nowin i ISM, więc wkrótce chyba wszystko będzie. No i ze swojej strony również życzę szczęścia ZKRR w dalszym funkcjonowaniu! :D
Szczerze, to się miło zaskoczyłem szybkością podpięcia Hawilandu do stempla, gdyby tak szybkie były urzędy... :D
A też tak przy okazji, to ja również zatem dziękuje za życzenia! :)
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Helwetyk »

Bo miałem spać, ale coś mi się nie chce. ;)

Z bankiem już, niestety, tak szybko nie będzie. Realioza to okrutna pani. Na szczęście, do 30 dni wstecz mamy czas.

Post Scriptum: proponuję zmienić ustawienia ciasteczek na forum; wciąż mnie wylogowuje i domniemywam, że nie jestem jedyny. W razie czego można dać mi na chwilę admina, żebym się pobawił.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 22
Rejestracja: 22 sty 2024, 18:19
Lokalizacja: Serte
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: admin »

Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:05 Post Scriptum: proponuję zmienić ustawienia ciasteczek na forum; wciąż mnie wylogowuje i domniemywam, że nie jestem jedyny. W razie czego można dać mi na chwilę admina, żebym się pobawił.
Trochę pozmieniałem, polecam klikać Zapamiętaj czy jakoś tak przy logowaniu, mnie wcześniej też wylogowywało ale po zaznaczeniu przestało, teraz powinno się wyświetlać okienko o akceptacji ciasteczek również. Jak problem dalej będzie występywał, to dzisiaj po południu ogarnąć spróbuję, a jak nic nie wyjdzie to dam admina ;)
Oficjalny Profil Hawilandzkiego Nadzoru Technologicznego, z siedzibą w Serte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Helwetyk »

admin pisze: 24 sty 2024, 0:31
Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:05 Post Scriptum: proponuję zmienić ustawienia ciasteczek na forum; wciąż mnie wylogowuje i domniemywam, że nie jestem jedyny. W razie czego można dać mi na chwilę admina, żebym się pobawił.
Trochę pozmieniałem, polecam klikać Zapamiętaj czy jakoś tak przy logowaniu, mnie wcześniej też wylogowywało ale po zaznaczeniu przestało, teraz powinno się wyświetlać okienko o akceptacji ciasteczek również. Jak problem dalej będzie występywał, to dzisiaj po południu ogarnąć spróbuję, a jak nic nie wyjdzie to dam admina ;)
To, niestety, nie to. Nadal jako odsyłacz do głównej strony forum mam: index.php?sid=IDENTYFIKATOR_MOJEJ_SESJI zamiast, po prostu, http://hawiland.pl/. (Chciałbym napisać, jak to ustawić poprawnie, ale: nie wiem; jedyną metodą, jaką tutaj mam, jest metoda prób i błędów do skutku).
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 22
Rejestracja: 22 sty 2024, 18:19
Lokalizacja: Serte
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: admin »

Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:33
admin pisze: 24 sty 2024, 0:31
Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:05 Post Scriptum: proponuję zmienić ustawienia ciasteczek na forum; wciąż mnie wylogowuje i domniemywam, że nie jestem jedyny. W razie czego można dać mi na chwilę admina, żebym się pobawił.
Trochę pozmieniałem, polecam klikać Zapamiętaj czy jakoś tak przy logowaniu, mnie wcześniej też wylogowywało ale po zaznaczeniu przestało, teraz powinno się wyświetlać okienko o akceptacji ciasteczek również. Jak problem dalej będzie występywał, to dzisiaj po południu ogarnąć spróbuję, a jak nic nie wyjdzie to dam admina ;)
To, niestety, nie to. Nadal jako odsyłacz do głównej strony forum mam: index.php?sid=IDENTYFIKATOR_MOJEJ_SESJI zamiast, po prostu, http://hawiland.pl/. (Chciałbym napisać, jak to ustawić poprawnie, ale: nie wiem; jedyną metodą, jaką tutaj mam, jest metoda prób i błędów do skutku).
Dobra, to później jeszcze popatrze dokładniej
Oficjalny Profil Hawilandzkiego Nadzoru Technologicznego, z siedzibą w Serte.
Obrazek
ODPOWIEDZ