Zdrastwujtie!

Ogłoszenia Króla Hawilandu oraz rozporządzenia/dekrety.

Moderator: Król

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 22
Rejestracja: 22 sty 2024, 18:19
Lokalizacja: Serte
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: admin »

Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:33
admin pisze: 24 sty 2024, 0:31
Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:05 Post Scriptum: proponuję zmienić ustawienia ciasteczek na forum; wciąż mnie wylogowuje i domniemywam, że nie jestem jedyny. W razie czego można dać mi na chwilę admina, żebym się pobawił.
Trochę pozmieniałem, polecam klikać Zapamiętaj czy jakoś tak przy logowaniu, mnie wcześniej też wylogowywało ale po zaznaczeniu przestało, teraz powinno się wyświetlać okienko o akceptacji ciasteczek również. Jak problem dalej będzie występywał, to dzisiaj po południu ogarnąć spróbuję, a jak nic nie wyjdzie to dam admina ;)
To, niestety, nie to. Nadal jako odsyłacz do głównej strony forum mam: index.php?sid=IDENTYFIKATOR_MOJEJ_SESJI zamiast, po prostu, http://hawiland.pl/. (Chciałbym napisać, jak to ustawić poprawnie, ale: nie wiem; jedyną metodą, jaką tutaj mam, jest metoda prób i błędów do skutku).
Dobra, pogrzebałem, specjalnie przeszukałem fora PhpBB, i doszedłem do błędu, teraz ani mnie nie wylogowuje, ani nikogo nie powinno (chyba?)
@Helwetyk
Oficjalny Profil Hawilandzkiego Nadzoru Technologicznego, z siedzibą w Serte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Zdrastwujtie!

Post autor: Helwetyk »

admin pisze: 24 sty 2024, 14:59
Helwetyk pisze: 24 sty 2024, 0:33
admin pisze: 24 sty 2024, 0:31 Trochę pozmieniałem, polecam klikać Zapamiętaj czy jakoś tak przy logowaniu, mnie wcześniej też wylogowywało ale po zaznaczeniu przestało, teraz powinno się wyświetlać okienko o akceptacji ciasteczek również. Jak problem dalej będzie występywał, to dzisiaj po południu ogarnąć spróbuję, a jak nic nie wyjdzie to dam admina ;)
To, niestety, nie to. Nadal jako odsyłacz do głównej strony forum mam: index.php?sid=IDENTYFIKATOR_MOJEJ_SESJI zamiast, po prostu, http://hawiland.pl/. (Chciałbym napisać, jak to ustawić poprawnie, ale: nie wiem; jedyną metodą, jaką tutaj mam, jest metoda prób i błędów do skutku).
Dobra, pogrzebałem, specjalnie przeszukałem fora PhpBB, i doszedłem do błędu, teraz ani mnie nie wylogowuje, ani nikogo nie powinno (chyba?)
@Helwetyk
Potwierdzam, że u mnie (już) działa!
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
ODPOWIEDZ