Ruch drogowy w Hawilandzie

Voloslav von der Hov Stempel
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2024, 17:15
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Ruch drogowy w Hawilandzie

Post autor: Voloslav von der Hov »

Kiedyś ktoś z was opisywał autostrady, a ja myślę że musimy pobudzić dyskusję na temat ogólnego ruchu drogowego by Hawiland się obudził, dlatego tworzę ten wątek. Może ktoś się skusi na danie propozycji zasad ruchu, autostrad i inne, a może i Król to zatwierdzi! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 169
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Ruch drogowy w Hawilandzie

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

W sumie fajnie by było zrobić zasady ruchu drogowego, ale nie miało by to powszechnego zastosowania, chyba że wprowadzilibyśmy jakieś narracyjne poruszanie się samochodem. Ale autostrady możemy opisać, i w tych sprawach proszę pisać do mnie prywatnie, emailem lub czymkolwiek innym :lol:

Ewentualnie piszcie w tym wątku to można wprowadzić
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Artur Kardacz
Posty: 18
Rejestracja: 23 sty 2024, 18:03
Been thanked: 15 times

Re: Ruch drogowy w Hawilandzie

Post autor: Artur Kardacz »

Chciałbym podczepić się do tego wątku z informacją, że budowa linii zaopatrzenie z Winkulii została ukończona. Ciężko mi określić gdzie dokładnie, ale linia kończy się na granicy gdzieś nad samym brzegiem jeziora (po naszej stronie jest to miasto Ruhn). Stamtąd może ona rozprowadzać się po całym Hawilandzie, to już wasza kwestia jak to zorganizujecie. Moje możliwości niestety kończą się na granicy. Według mnie warto kontynuować ten projekt bo mamy szansę na rozwinięcie ciekawej współpracy. Pytanie, czy w Hawilandzie jest na tyle determinacji i chęci do aktywności aby to pociągnąć.

http://forum.winkulia.eu/showthread.php ... 2#pid32672
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 169
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Ruch drogowy w Hawilandzie

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Artur Kardacz pisze: 30 cze 2024, 11:52 Chciałbym podczepić się do tego wątku z informacją, że budowa linii zaopatrzenie z Winkulii została ukończona. Ciężko mi określić gdzie dokładnie, ale linia kończy się na granicy gdzieś nad samym brzegiem jeziora (po naszej stronie jest to miasto Ruhn). Stamtąd może ona rozprowadzać się po całym Hawilandzie, to już wasza kwestia jak to zorganizujecie. Moje możliwości niestety kończą się na granicy. Według mnie warto kontynuować ten projekt bo mamy szansę na rozwinięcie ciekawej współpracy. Pytanie, czy w Hawilandzie jest na tyle determinacji i chęci do aktywności aby to pociągnąć.

http://forum.winkulia.eu/showthread.php ... 2#pid32672
W sumie dobry pomysł i pobudzenie na nowo wątku, wkrótce można coś podziałać, najpierw muszę pobudzić aktywność jeszcze :lol:
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ