Kolejna abdykacja - tym razem moja.

Ogłoszenia Króla Hawilandu oraz rozporządzenia/dekrety.

Moderator: Król

Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Kolejna abdykacja - tym razem moja.

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Szanowni Obywatele,
dzisiaj mamy 1 maja. Mija 5 miesięcy kiedy objąłem władzę, a ja nie czuje się na siłach aby tym wszystkim kierować, tym bardziej że coraz bardziej odchodzę od Hawilandu. Od paru tygodni zastanawiałem się na oddaniem władzy, i dzisiaj nadszedł moment kiedy w końcu to robię. Niestety z powodu słabej aktywności spowodowanej moją nie aktywnością nie było kogo wyznaczyć, dlatego po krótkich rozmowach doszliśmy do wniosku, iż władza wraca do JE Tadeusza Henrykowskiego. Dziękuje za możliwości, i z dniem jutrzejszym odchodzę z tronu Królestwa.

Serdecznie dziękuje,
JKM Bolesław Lwie Serce
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Kolejna abdykacja - tym razem moja.

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Chyba znowu wracam na stanowisko, no cóż....
Nie obiecuje wam niczego, ale mam nadzieję że odrobimy straty. Pan Octopic wrócił do Hawilandu, myślę że pomoże nam wrócić do aktywności. Mam nadzieję że pan @Mieczysław Hałw też wróci do gry, a co do reszty nie mam raczej zastrzeżeń, musimy być wspólną rodziną Hawilandczyków na nowo. Make Hawiland Great Again!
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Octopic
Posty: 43
Rejestracja: 30 kwie 2024, 14:42
Lokalizacja: Republika Postanu
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: Kolejna abdykacja - tym razem moja.

Post autor: Octopic »

Tadeusz Henrykowski pisze: 01 maja 2024, 21:46 Chyba znowu wracam na stanowisko, no cóż....
Nie obiecuje wam niczego, ale mam nadzieję że odrobimy straty. Pan Octopic wrócił do Hawilandu, myślę że pomoże nam wrócić do aktywności. Mam nadzieję że pan @Mieczysław Hałw też wróci do gry, a co do reszty nie mam raczej zastrzeżeń, musimy być wspólną rodziną Hawilandczyków na nowo. Make Hawiland Great Again!
No może, kto wie?
Towarzysz Octopic, przeciwnik wszystkich ideologii, dumny Postańczyk.
Partie to przeszłość, pora na jednogłośną inicjatywę.
ODPOWIEDZ