CryptonX

Voloslav von der Hov Stempel
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2024, 17:15
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

CryptonX

Post autor: Voloslav von der Hov »

Dużo rzeczy z czasem jest pomijane. Dużo spraw, dużo kryminałów, pozostaje bez odpowiedzi. Przedstawiam CryptonX: nadzieję na lepszą przyszłość Hawilandu. Jesteśmy organizacją prywatną, nie powiązaną z środkami publicznymi, mającą na celu rozwiązywać zagadki i nie rozwiązane poszlaki, aby nasze wspólne bezpieczeństwo było na pierwszym miejscu. Nasze struktury i cele zostaną wkrótce ujawnione. Dziękuje.
Awatar użytkownika
Octopic
Posty: 43
Rejestracja: 30 kwie 2024, 14:42
Lokalizacja: Republika Postanu
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: CryptonX

Post autor: Octopic »

Czy organizacja ta będzie współpracować z Policją? Czy organizacja ta będzie współpracować z władzami? Jeśli nie, to widzę tutaj nielegalną organizację, ale to tylko moje domysły
Towarzysz Octopic, przeciwnik wszystkich ideologii, dumny Postańczyk.
Partie to przeszłość, pora na jednogłośną inicjatywę.
Voloslav von der Hov Stempel
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2024, 17:15
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Re: CryptonX

Post autor: Voloslav von der Hov »

Octopic pisze: 14 cze 2024, 18:31 Czy organizacja ta będzie współpracować z Policją? Czy organizacja ta będzie współpracować z władzami? Jeśli nie, to widzę tutaj nielegalną organizację, ale to tylko moje domysły
1. Tak
2. Zależy od śledztwa - śledztwo prowadzone przeciwko władzy (np. miasta, ale nie tylko), nie będzie prowadzone we współpracy z władzami.

CryptonX dzisiaj rozpoczyna działania. Dzisiaj złożony został prywatny wniosek, w którym organizacja CryptonX poprosiła o wydzielenie działki na terenach stanu Icecoldano. Stan ten jest oddalony od wszystkich innych, i ma różne warunki pogodowe, dlatego będzie on najlepszy dla prowadzenia działań organizacji. Więcej informacji wkrótce.
Awatar użytkownika
Octopic
Posty: 43
Rejestracja: 30 kwie 2024, 14:42
Lokalizacja: Republika Postanu
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: CryptonX

Post autor: Octopic »

Voloslav von der Hov pisze: 18 cze 2024, 13:23
Octopic pisze: 14 cze 2024, 18:31 Czy organizacja ta będzie współpracować z Policją? Czy organizacja ta będzie współpracować z władzami? Jeśli nie, to widzę tutaj nielegalną organizację, ale to tylko moje domysły
1. Tak
2. Zależy od śledztwa - śledztwo prowadzone przeciwko władzy (np. miasta, ale nie tylko), nie będzie prowadzone we współpracy z władzami.

CryptonX dzisiaj rozpoczyna działania. Dzisiaj złożony został prywatny wniosek, w którym organizacja CryptonX poprosiła o wydzielenie działki na terenach stanu Icecoldano. Stan ten jest oddalony od wszystkich innych, i ma różne warunki pogodowe, dlatego będzie on najlepszy dla prowadzenia działań organizacji. Więcej informacji wkrótce.
To ja pana poinformuje tylko, że będę obserwować tą organizację i jeśli tylko CryptonX zrobi coś złego - sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb.
Towarzysz Octopic, przeciwnik wszystkich ideologii, dumny Postańczyk.
Partie to przeszłość, pora na jednogłośną inicjatywę.
Voloslav von der Hov Stempel
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2024, 17:15
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Re: CryptonX

Post autor: Voloslav von der Hov »

Octopic pisze: 19 cze 2024, 15:47
Voloslav von der Hov pisze: 18 cze 2024, 13:23
Octopic pisze: 14 cze 2024, 18:31 Czy organizacja ta będzie współpracować z Policją? Czy organizacja ta będzie współpracować z władzami? Jeśli nie, to widzę tutaj nielegalną organizację, ale to tylko moje domysły
1. Tak
2. Zależy od śledztwa - śledztwo prowadzone przeciwko władzy (np. miasta, ale nie tylko), nie będzie prowadzone we współpracy z władzami.

CryptonX dzisiaj rozpoczyna działania. Dzisiaj złożony został prywatny wniosek, w którym organizacja CryptonX poprosiła o wydzielenie działki na terenach stanu Icecoldano. Stan ten jest oddalony od wszystkich innych, i ma różne warunki pogodowe, dlatego będzie on najlepszy dla prowadzenia działań organizacji. Więcej informacji wkrótce.
To ja pana poinformuje tylko, że będę obserwować tą organizację i jeśli tylko CryptonX zrobi coś złego - sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb.
Jesteśmy gotowi na wszystko!
ODPOWIEDZ