Nowa przygoda, chyba?

Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

No jak wszyscy widzimy, wiemy co się stało. Rząd Królewski niejednogłośnie podjął decyzję o opuszczeniu forum II FN. Według mnie nie jest to w tej chwili dobra decyzja, ale wszystko okaże się wkrótce. Ale może wy macie jakieś inne zdanie? Napiszcie tu o tym, bo w sumie ciekawi mnie opinia innych Hawilandczyków. Możecie też tutaj zgłaszać błędy na forum, bo jestem adminem na innym końcie (@admin), no i to chyba tyle XD
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

A czemu w tej chwili nie jest dobra? Nowe forum, i myślę że więcej tematów do poruszenia
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 16:46 A czemu w tej chwili nie jest dobra? Nowe forum, i myślę że więcej tematów do poruszenia
A ja myślę że PRZYNAJMNIEJ do czasu wrócenia dobrej aktywności powinniśmy pozostać u sąsiada
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Artur Kardacz
Posty: 18
Rejestracja: 23 sty 2024, 18:03
Been thanked: 15 times

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Artur Kardacz »

Uniezależnienie się informatycznie do bardzo dobra decyzja. Po upadku Unii Nordackiej nic nie łączyło Królestwa Hawilandu i II Federacji Nordackiej. Teraz Hawiland może spokojnie i bez strachu rozwijać swoje państwo.
Awatar użytkownika
Henryk Ziemiański
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2024, 18:51

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Henryk Ziemiański »

Cześć i czołem.
Henryk Ziemiański
Prezydent II Federacji Nordackiej
Awatar użytkownika
Bolesław Lwie Serce Stempel
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2024, 20:27
Has thanked: 21 times
Been thanked: 17 times

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Bolesław Lwie Serce »

Tadeusz Henrykowski pisze: 23 sty 2024, 17:05
Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 16:46 A czemu w tej chwili nie jest dobra? Nowe forum, i myślę że więcej tematów do poruszenia
A ja myślę że PRZYNAJMNIEJ do czasu wrócenia dobrej aktywności powinniśmy pozostać u sąsiada

Nowe forum według mnie daje więcej możliwości aktualnie, więc sądzę że będzie lepiej, ale to moje zdanie, każdy ma wolność wyboru ;)
Artur Kardacz pisze: 23 sty 2024, 18:08 Uniezależnienie się informatycznie do bardzo dobra decyzja. Po upadku Unii Nordackiej nic nie łączyło Królestwa Hawilandu i II Federacji Nordackiej. Teraz Hawiland może spokojnie i bez strachu rozwijać swoje państwo.
O i tutaj sądzę podobnie.

Henryk Ziemiański pisze: 23 sty 2024, 18:52 Cześć i czołem.
Dzień Dobry!
II Król Hawilandu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tadeusz Henrykowski Stempel
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2024, 16:33
Has thanked: 65 times
Been thanked: 47 times

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Tadeusz Henrykowski »

Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 19:05
Tadeusz Henrykowski pisze: 23 sty 2024, 17:05
Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 16:46 A czemu w tej chwili nie jest dobra? Nowe forum, i myślę że więcej tematów do poruszenia
A ja myślę że PRZYNAJMNIEJ do czasu wrócenia dobrej aktywności powinniśmy pozostać u sąsiada

Nowe forum według mnie daje więcej możliwości aktualnie, więc sądzę że będzie lepiej, ale to moje zdanie, każdy ma wolność wyboru ;)
O dokładnie, warto poczekać i dać w sumie pełną opinie, chociaż mogłeś dać troche więcej informacji wcześniej, ale skoro już tu jesteśmy, to nie patrzmy w przeszłość, tylko w przyszłość!
Król Hawilandu, również Minister Spraw Zagranicznych.
W razie wszelkich problemów, napisz na email: tadeuszhenrykowski@gmail.com
ObrazekObrazek
Voloslav von der Hov Stempel
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2024, 17:15
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Voloslav von der Hov »

Mi się wydaje że da to Hawilandowi nowe życie, tak jak MyBB było troche złe, forum Nordaty było okej, ale myślę że teraz doszliśmy do etapu, który jest odświeżeniem dla naszego kraju
Maurycy Zet
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2024, 19:18

Re: Nowa przygoda, chyba?

Post autor: Maurycy Zet »

Tadeusz Henrykowski pisze: 23 sty 2024, 17:05
Bolesław Lwie Serce pisze: 23 sty 2024, 16:46 A czemu w tej chwili nie jest dobra? Nowe forum, i myślę że więcej tematów do poruszenia
A ja myślę że PRZYNAJMNIEJ do czasu wrócenia dobrej aktywności powinniśmy pozostać u sąsiada
Dobrej aktywności? A co to? Federacja Nordacka to są mordercy z Waksmanem i tamtejszym Prezydentem FN, Henrykiem Ziemiańskim, na czele. To właśnie zarząd Federacji Nordackiej próbuje grać tę "dobrą aktywność", która za wszelką cenę, według nich, powinna być w odbiorze. Pan Waksman po prostu boi się o swoje v-życie i swój nienaruszalny stołek. Jest to niebezpieczny mechanizm, który ma forować aktywność "akceptowalną" przez pewne guru sprawujące kontrolę nad forum. On próbuje kreować coś na miarę sekty, a o jego zrytym cabanie to nie ma co mówić, bo Waksman to żydowska memeja sarmacka.

Uważam, że Wasze posunięcie było bardzo przemyślane i pozwoli to Wam albo się wybić albo nie. Wszystko zależy od zaangażowania. ;)
ODPOWIEDZ